ESKİ'nin takviye ekipleri yola çıktı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, afet bölgesine personel, araç gereç ve ekipman desteğini sürdürüyor. Son olarak ESKİ Genel Müdürlüğü’nden 2 ayrı ekip Kahramanmaraş ve Malatya’ya hareket etti.

ESKİ'nin takviye ekipleri yola çıktı

Kahramanmaraş’ta 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki deprem 10 şehirde büyük yıkıma yol açarken, Eskişehir Büyükşehir Belediyesinin bölgeye olan uzman personel, araç, gereç ve ekipman desteği de sürüyor.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ESKİ) tarafından afetten zarar gören illerde yapılan çalışmalar devam ederken, 2 ayrı bakım ve onarım ekibi daha bölgeye hareket etti. Personeli ESKİ Genel Müdürü Oğuzhan Özen uğurlarken,  teknik ekipler Kahramanmaraş ve Malatya’da görev yapacaklar.

ESKİ ekipleri afet bölgesinde ilk günden bu yana insani yardımların yanı sıra arama kurtarma çalışmaları da yaparken, seyyar tuvaletler ve yalıtımlı çadırların kurulumu, yeni su hatlarının çekilmesi, deprem nedeniyle zarar gören altyapı bakım ve onarım çalışmalarını da aralıksız sürdürüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27