Eskişehir'de depremzede ailenin nikahı kıyıldı Vali Ayyıldız şahitleri oldu

Vali Erol Ayyıldız, Eskişehir Milletvekilleri Emine Nur Günay ve Metin Nurullah Sazak ile birlikte Kahramanmaraş merkezli meydana gelen afet sonrası Eskişehir’e gelen Erdoğan ailesinin ve Bulut ailesinin çocukları Nazlı Erdoğan ve Aykut Bulut’un nikah şahitliğini yaptı.

Eskişehir'de depremzede ailenin nikahı kıyıldı Vali Ayyıldız şahitleri oldu

Çifteler Belediye Başkanı Kadir Bıyık’ın kıydığı nikah töreninde, çiftin nikah şahitliğini yapan Vali Ayyıldız, genç çifte mutluluklar diledi. Vali Ayyıldız; “Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçe merkezli yaşanan ve birçok ilde etkisi hissedilen deprem felaketi nedeniyle hayatlarını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, aziz Türk Milletimize de başsağlığı diliyorum. Kıyılacak olan bu nikahın gençlerimiz başta olmak üzere onların kıymetli ailelerine, tüm sevdiklerine ve aziz Türk milletine hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Rabbim gençlerimizin yolunu ve bahtını açık eylesin. Bir yastıkta ihtiyar, iki cihanda da bahtiyar olsunlar" diyerek genç çifte mutluluklar diledi.

Daha sonra Vali Ayyıldız, aile cüzdanını gelin Nazlı Erdoğan’a teslim ettikten sonra davetlilerle hatıra fotoğrafı çekindi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27