banner130

Eskişehir'i temsil ediyorlar

Açtığı spor merkezlerinde vatandaşlara ücretsiz olarak spor yapma imkanı sunan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, farklı branşlarda yetiştirdiği başarılı sporcular ile Eskişehir'i temsil ediyor.

Eskişehir'i temsil ediyorlar
banner127

Son olarak kulüplü genç erkeklerde Eskişehir şampiyonu olan hentbol takımı, İstanbul'da düzenlenen Türkiye Şampiyonası'nda, senkronize yüzme takımı da Artistik Yüzme Kış Şampiyonası'nda İstanbul'da 4 sporcuyla Eskişehir'i temsil ediyor.

Büyükşehir Belediyesi'nin spora ve sporcuya verdiği destekler ile Eskişehir'in başarılı sporcuları ulusal müsabakalarda Eskişehir'i temsil ediyor. Hentbolda geçtiğimiz günlerde şampiyonluk kupasını kaldıran Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları, İstanbul'da düzenlenen Türkiye Şampiyonası'nda son 16'ya kalabilmek için mücadele ediyor. Genç erkekler İstanbul Üniversitesi ve Rize Gençlik Spor'u yenmesi halinde şampiyonada son 16'ya kalma hakkı elde edecek.

Senkronize Yüzme Takımı da İstanbul Burhan Felek Yüzme Salonu'nda düzenlenen Artistik Yüzme Kış Şampiyonası'nda 4 sporcuyla mücadele ediyor. Solo branşında 11-12 yaş kategorisinde İrem Duru Şimşek, solobranşı 13-15 yaş kategorisinde Feyze Durceylan ve düet branşında da Elif Yavuz ve Alya Şenol madalya için mücadele ediyor. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30