banner130

Fikir alışverişinde bulundular

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Eskişehir Şube Başkanı Muazzez Günay ve beraberindeki yönetimi, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi. 

Fikir alışverişinde bulundular
banner127

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen 9. Olağan Genel Kurulu’nda Ziraat Mühendisleri Odası Eskişehir Şube Başkanlığı görevine seçilen Muazzez Günay, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ile bir araya geldi.

Odanın çalışmaları hakkında Başkan Büyükerşen ile fikir alışverişinde bulunan Günay, Başkan Büyükerşen’in kırsalda başlattığı ve tüm Türkiye’deki yerel yönetimlere örnek olan projelerini yakından takip ettiklerini belirtti. Üretimi ve üreticiyi destekleyen Büyükşehir Belediyesi ile işbirliğine her zaman açık olduklarını belirten Günay, ekonominin düzelmesinin ancak üretim ile mümkün olabileceğine inandığını ifade etti. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Büyükerşen ise ekonomik olarak zor günlerden geçen üreticiye farklı projelerle destek olmaya devam edeceklerini ifade etti. Ziraat Mühendisleri Odası ile ortak çalışmalar gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyacaklarını ifade eden Başkan Büyükerşen, Muazzez Günay ve ekibine başarılar diledi. 


 

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2020, 23:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30