Filistin Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nden Rektör Erdal’a teşekkür ziyareti

Filistin Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Murad Elmuhandis ve beraberindeki heyet, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal’ı ziyaret etti.

Filistin Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nden Rektör Erdal’a teşekkür ziyareti
banner127

 Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Murad Elmuhandis İsrail'in saldırılarına karşı Filistin Halkına verdiği destek için hem Anadolu Üniversitesi ailesine hem Rektör Erdal’a hem de yaşanan trajediye kayıtsız kalmayan Anadolu Üniversitesi öğrencilerine teşekkürlerini sundu. Rektör Erdal ise Murad Elmuhandis ve beraberindeki heyete geçmiş olsun dileklerini ileterek, “Devletimiz ve milletimizle Filistinli kardeşlerimizin yanında. Tüm halkımız gibi üniversitelerimiz de sivil katliamların son bulması için faaliyetler gösteriyor. Biz de Anadolu Üniversitesi olarak bu sürece tüm imkanlarımızla katkı vermeye devam edeceğiz, bir kez daha ifade etmek istiyorum Filistin halkının yanındayız.” dedi.

 Filistin Yardımlaşma ve Destekleme Derneği Genel Başkanı Murad Elmuhandis ve beraberindeki heyet ziyaret sonrasında Rektör Erdal’a Filistin kimliği ve direnişinin sembollerinden puşi hediye etti. Ziyaret toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30