Gençlerden yabancı dil kurslarına ilgi

Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri’nde düzenlenen üniversite hazırlık ve 30 farklı branştaki güz dönemi eğitim çalışmaları devam ederken, ücretsiz olarak gerçekleştirilen dil eğitimlerinden Almanca, İngilizce ve Rusça kursları da gençlerden ilgi görüyor.

Gençlerden yabancı dil kurslarına ilgi
banner127

 Gençlik Merkezleri tarafından gerçekleştirilen güz dönemi eğitimleri de 30 farklı branş ve üniversiteye hazırlık kursları ile devam ediyor. Gençler için ücretsiz olarak düzenlenen 3 yabancı dil eğitimi Almanca, İngilizce (gramer ve her seviyede speaking)  ve Rusça kursları da gençlerden ilgi görüyor. Tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirilen eğitimler sayesinde yabancı dil öğrenerek kendilerini geliştirme imkanı bulduklarını belirten gençler, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’a katkılardan dolayı teşekkür ediyor. Katılımcı gençler, Halk Eğitim Merkezi iş birliğinde gerçekleştirilen dil kurslarını başarı ile tamamlamaları durumunda sertifika almaya da hak kazanıyor.

 Gençlik Merkezleri’nde düzenlenen eğitim ve etkinliklerden haberdar olmak isteyen gençler, sosyal medya hesaplarından (Facebook, Instagram, Twitter/@esktgm) Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri’ni takip edebiliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30