Hemşerilerimizle birlikte yönetmek istiyoruz

Katılımcı yönetim anlayışı ile yönetilen Odunpazarı Belediyesi, paydaşlarını artırmak ve katılımcılık anlayışını genişletmek için çalışmalarına devam ediyor.

Hemşerilerimizle birlikte yönetmek istiyoruz

2020-2024 Stratejik Planının hazırları kapsamında daha önce birim müdürleri toplantı yapan, şehirdeki demokratik kitle örgütleri, sendika ve odalar ile Ortak Akıl Çalıştayları düzenleyen, resmi web sitesinden “Odunpazarı Belediyesi 2020-2024 Stratejik Planı Paydaş Anketi” yayınlayan Odunpazarı Belediyesi, bu kez Odunpazarı Kent Konseyi ve mahalle meclisleri ile toplantı yaptı. 

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un da katıldığı toplantı, Odunpazarı Belediyesi Meclis Salonu’nda yapıldı. Kent Konseyi üyeleri ve mahalle meclislerinden Odunpazarı Belediyesi çalışmaları ve planları ile ilgili görüşler alan Başkan Kurt, Stratejik Planın oldukça geniş bir katılımla oluşturulması gerektiğini söyledi. 

Odunpazarı Belediyesi’nin 2020-2024 Stratejik Planı için daha önce de demokratik kitle örgütleri, meslek odaları, sendikalar ve kent konseyinin katılımıyla toplantılar yapıldığını belirten Başkan Kurt, katılımcı yönetim anlayışını önemsediklerini vurguladı. Odunpazarı Belediyesi’nin paydaş sayısını artırmak istediklerini de ifade eden Başkan Kurt, “Odunpazarı’nı hemşerilerimizle birlikte yönetmek istiyoruz. Biz, bu birlikteliğe değer veriyoruz. Odunpazarı’nı şeffaf, sosyal demokrat, halkçı ve katılımcı bir anlayış ile yönetiyoruz. Bu anlayışı daha da geliştirmek istiyoruz. Bu nedenle de nasıl bir Odunpazarı ve Odunpazarı Belediyesi istediğinizi bize rahatlıkla söyleyebilirsiniz” dedi. 

Kazım Kurt konuşmasının ardından, Necdet Sağlam tarafından bir sunum yapıldı. Bu sunumun ardından da katılımcılar, fikirlerini söyledi. 
 

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2019, 00:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27