İhtiyaç sahipleri yalnız bırakılmıyor

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, başlattığı ‘Ramazan Paylaşmaktır’ iyilik hareketiyle de vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Uygulama kapsamında hayırseverlerin satın aldığı koliler, Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

İhtiyaç sahipleri yalnız bırakılmıyor
banner14

Ramazan ayının birlik, beraberlik ve paylaşma duyguları ile ihtiyaç sahiplerine destek olmak amacıyla başlatılan ‘Ramazan Paylaşmaktır’ uygulaması büyük destek görerek devam ediyor. Uygulama kapsamında market.eskisehir.bel.tr üzerinden hayırseverlerin satın aldığı Ramazan Kolileri esnaf odaları, dernekler ve muhtarlar aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor.

Son olarak Eskişehir Emeklilikte Yaşa Takılanlar Dayanışma Derneği’ne teslim edilen Ramazan kolileri, ihtiyaç sahibi EYT’liler ile buluşmaya başladı. Erzak paketlerini teslim alan Eskişehir EYT Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Kara, “Emeklilikte Yaşa Takılan vatandaşlarımız pandeminin de etkisiyle gerçekten zor bir süreç geçiriyor. Bu sebeple Büyükşehir Belediyemizden erzak konusundaki desek talebimiz kısa sürede karşılık buldu. Teslim aldığımız erzak kolilerini ihtiyaç sahibi dernek üyelerimize bir an önce ulaştıracağız. Bu iyilik hareketine destek veren vatandaşlarımıza ve kolileri bizlere ulaştıran Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen ve ekibine teşekkür ederim” dedi.

‘Ramazan Paylaşmaktır’uygulamasına destek vermek isteyen vatandaşların “market.eskisehir.bel.tr” web sitesinden ve Üretici Marketlerden erzak kolisi alabileceğini belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, iyilik hareketini büyüten tüm vatandaşlara teşekkür ettiler.
 

banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner29

banner31

banner34

banner30

banner28

banner23

banner27