İkili iş görüşmeleri KOBİ'lere iş fırsatları sağladı

ETO tarafından Eskişehir Endüstri Fuarı ile eş zamanlı olarak üçüncü kez düzenlenen B2B İkili İş Görüşmeleri, KOBİ’lerin savunma sanayi ve endüstrinin öncü firmalarıyla iş yapmasına ve ticaret hacmini geliştirmesine olanak tanıdı.

İkili iş görüşmeleri KOBİ'lere iş fırsatları sağladı
banner127

 Eskişehir Ticaret Odası (ETO) tarafından Eskişehir Endüstri Fuarı kapsamında düzenlenen B2B İkili İş Görüşmeleri üçüncü kez düzenlendi. T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanlığı (SSB) desteğiyle organize edilen B2B İkili İş Görüşmeleri, ETO TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. Eskişehir’deki firmalar, ikili iş görüşmeleri için özel olarak hazırlanan portal üzerinden aldıkları randevularla endüstri ve sanayi devi şirketlerle bir araya geldi. Bu sayede Eskişehir’deki küçük ve orta ölçekli firmalar fuarda stant açan ASELSAN, TEİ, İşbir Elektrik gibi savunma sanayinin devleriyle iş birliği yapma buldu.

KOBİLER için yeni iş imkanları oluşturuldu

 Her yıl yüzlerce iş görüşmesinin gerçekleştirildiği, KOBİ’lerin endüstri ve savunma sanayi devleriyle bir araya geldiği B2B İkili İş Görüşmeleri üçüncü yılında da bölgenin en büyük iş birliği organizasyonu oldu. Eskişehir Endüstri Fuarıyla eş zamanlı olarak düzenlenen B2B İkili İş Görüşmeleri üçüncü yılında da KOBİ’lerin savunma sanayi ve endüstrinin öncü firmalarına tedarikçi olarak iş yapabilmesine ve ticaret hacmini geliştirmesine imkan tanıdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30