Kadınlar güne spor yaparak başlıyor

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin kadınların spor yaparak zinde kalmalarını sağlamak için ‘Sağlıklı Yaşam İçin Güne Sabah Sporu İle Başlıyoruz’ sloganıyla geçtiğimiz yıl başlattığı spor etkinlikleri Osmangazi Spor Sahası’nda devam ediyor.

Kadınlar güne spor yaparak başlıyor

Pandemi sürecinde spor salonlarını kapatmak zorunda kalan ve İnstagram üzerinden canlı yayınlar ile Eskişehirlileri sporla buluşturan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, normalleşme sürecine girilmesi ve vatandaşlardan gelen talepler ile birlikte geçtiğimiz yaz gerçekleştirdiği ‘Sağlıklı Yaşam İçin Güne Sabah Sporu İle Başlıyoruz’ etkinliklerini bu yıl da sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi’nin alanında uzman spor antrenörleri tarafından hafta içi her sabah 09.30 ile 10.30 arasında Osmangazi Spor Sahası’nda gerçekleştirilen etkinliklere kadınlar da büyük ilgi gösteriyor. 

Pandemi sürecinde spordan uzak kaldıklarını ifade eden kadınlar, sosyal mesafe kuralına uyarak güne sporla başladıklarını belirterek, gerçekleştirilen etkinlikler dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi’ne ve antrenörlerine teşekkür ettiler.            
 

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2020, 23:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27