Kanlıkavak Parkı'nda festival coşkusu

Eskişehir Büyükşehir Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen “Yerel Gençlik Müzik Festivali” Kanlıkavak Parkı’nda büyük coşkuya sahne oldu. Gençler doğaçlama tiyatro, zumba, dans gösterileri ve yerel bir müzik grubu konseri eşliğinde festivalin tadını doyasıya çıkardılar.  

Kanlıkavak Parkı'nda festival coşkusu
banner127

 Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ESMEK’e bağlı Büyükşehir Gençlik Merkezi’nin gençlere yönelik eğitsel, kültürel, sanatsal ve sosyal olmak üzere her alanda destek çalışmaları aralıksız sürüyor.

 Etkinlikler kapsamında Kanlıkavak Parkı’nda düzenlenen “Yerel Gençlik Müzik Festivali” gençlerin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

 Ritim Atölyesi ile başlayan festivalde, Sahnekar Doğaçlama Tiyatro Gösterisi, Zumba Atölyesi, Meda Dans Akademi Dans Atölyesi, Bazinga Band ve Dj performansları ile gençler eğlencenin tadını çıkardılar.

 Yerel müzik grupları ve DJ performansları ile coşku zirveye çıkarken etkinlikle eğlence dolu bir akşam yaşayan gençler, düzenlenen festival nedeniyle Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ederek bu tür etkinliklerin devamını dilediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30