Kayıtlar 10 gün daha devam edecek

Açıldığı günden itibaren farklı kişiliklere ve kültürlere sahip olan gençlerin ortak noktada buluşmasını sağlayan Odunpazarı Belediyesi Gençlik Merkezleri, "Gençlere değer veriyor, gençlerle yükseliyoruz” sloganıyla çalışmalarına devam ediyor. Odunpazarı Belediyesi Gençlik Merkezleri’nin yeni halkası olan Odunpazarı Belediyesi Ceren Özdemir Gençlik Merkezi, şehrin tam merkezindeki konumu ile vatandaşlara hizmet veriyor. 

Kayıtlar 10 gün daha devam edecek

Odunpazarı Belediyesi tarafından kurulan Ceren Özdemir Gençlik Merkezi’nde 2’nci dönem atölye çalışmalarına katılmak isteyen gençler için kayıtlar başladı. Drama, diksiyon, gitar, bağlama, ses eğitimi, modern dans, halk oyunları, işaret dili, resim, bilgisayar, İngilizce, Rusça, fotoğrafçılık, salsa, yaratıcı yazarlık ve girişimcilik gibi atölyelerin açıldığı Ceren Özdemir Gençlik Merkezleri’nde kayıtlar 3 Şubat 2020 tarihinde başladı. Atölyelere son başvuru tarihi ise 14 Şubat 2020 Cuma. 15 yaş ve üstü katılımcıların yararlanabileceği atölyelere kayıt yaptırmak isteyenlerin, İstiklal Mahallesi Başarılı Sokak’ta bulunan Ceren Özdemir Gençlik Merkezi’ne başvurmaları gerekiyor.

CEREN ÖZDEMİR GENÇLİK MERKEZİ SİZİ BEKLİYOR

İstiklal Mahallesi Başarılı Sokak’ta bulunan Ceren Özdemir Gençlik Merkezi’nde kütüphaneden, dersliğe, dans ve tiyatro odasına kadar birçok alan bulunuyor. Tüm gençlerin kullanımına açık olan 5 katlı Ceren Özdemir Gençlik Merkezi’nde dört derslik, dans ve tiyatro salonu, PDR ve proje çalışma ofisi, dinlenme salonu ve bir de kütüphane bulunuyor. Ceren Özdemir Gençlik Merkezi, hafta içi ve Cumartesi günleri 10.00 - 22.00 saatlerinde, Pazar günü ise 10.00 – 18.00 saatleri arasında hizmet veriyor.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27