Kıraathaneler dezenfekte ediliyor

Tepebaşı Belediyesi, yeniden faaliyete geçen kıraathanelerde dezenfeksiyon çalışması yapıyor. Belediye yetkilileri, kıraathane işletmecilerinin talepleri doğrultusunda ilaçlama çalışmalarının süreceğini belirtti.

Kıraathaneler dezenfekte ediliyor
banner14

Tepebaşı Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında ilçede yeniden faaliyet gösteren kıraathaneleri dezenfekte ediyor.

Bugüne kadar yüzlerce noktada ilaçlama çalışması yapan belediye ekipleri, kıraathaneleri hijyenik hale getiriyor. Çalışmalarda Dünya Sağlık Örgütü’nün onayladığı, Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış, özellikle virüsid, bakterisid ve fungisidlere karşı etkili olan antiseptik dezenfektan ilacı kullanılıyor. Gerçekleştirilen ilaçlama çalışmalarından dolayı memnuniyetini belirten esnaflar ve vatandaşlar da Tepebaşı Belediyesi’ne toplum sağlığına yönelik çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletiyor.

Tepebaşı Belediyesi yetkilileri ise çalışmaların devam edeceğini belirterek, vatandaşlara koronavirüse karşı hijyen tedbirleri ve sosyal mesafe kuralını göz önünde bulundurmaları konusunda uyarıyor. Konu hakkında bilgi almak isteyen esnaf ve vatandaşlar, 444 44 26 numaralı telefondan Mavi Masa’ya ulaşabiliyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2021, 03:14
banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner29

banner31

banner34

banner30

banner28

banner23

banner27