Kırsalda da çalışmalar devam ediyor

Havaların ısınmasıyla birlikte yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdüren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, kışın deforme olan Odunpazarı ilçesine bağlı Çamlıca Mahallesi ile Yörükkırka Mahalle yolunda çalışma gerçekleştiriyor.

Kırsalda da çalışmalar devam ediyor

Kent merkezinde sıcak asfalt ve yama çalışmalarını sürdüren ekipler, kırsal mahalle muhtarlarından gelen talepleri de imkanlar ölçüsünde ivedilikle değerlendiriyor.

Çamlıca Mahalle Muhtarı İbrahim Kartaltepe’den gelen talep ile 8 kilometrelik mahalle yolunda çalışmaların devam ettiğini ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, yolda meydana gelen deformasyonların düzeltilerek yolun sürücüler için güvenli hale getirildiğini belirttiler.

Büyükerşen ve ekibine teşekkür eden Mahalle Muhtarı İbrahim Kartaltepe “Özellikle kış aylarında büyük zarar gören yolda meydana gelen bozukluklardan çok şikayet alıyorduk. Biz de konuyu Büyükşehir Belediyemize ilettik. Kısa sürede teknik tespiti gerçekleştiren ekipler, çalışmalara hızlıca başladı. Uzun süredir yolumuzda bu kapsamda çalışma ilk kez yapılıyor. Yılmaz Büyükerşen’e ve ekibine tüm mahalle sakinleri adına şükranlarımı sunuyorum” dedi. 

Çalışmaların kent merkezi ve kırsalda devam edeceğini belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, çalışma gerçekleştirilen alanlarda sürücüleri trafik işaret ve işaretçilerine uymaları konusunda uyardı. 
 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27