Merdan Yanardağ, Balmumu Heykeller Müzesine hayran kaldı

Gazeteci, yazar ve TV programcısı Merdan Yanardağ, Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi’ne yaptığı ziyarette eserleri çok beğendini belirterek Başkan Büyükerşen’e teşekkür etti.

Merdan Yanardağ, Balmumu Heykeller Müzesine hayran kaldı

 Tele1 TV Genel Yayın Yönetmeni, Gazeteci- Yazar Merdan Yanardağ, Tarihi Odunpazarı Bölgesinde bulunan Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi’ni ziyaret etti.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’in de eşlik ettiği Yanardağ, müzedeki eserleri dikkatle inceledi.

Müzedeki balmumu heykelleri çok beğendiğini belirten Yanardağ, “Hayatımızı zenginleştiren, sadece Eskişehir'i değil, ülkemizi güzelleştiren değerli Hocam, yurtsever ve halkçı belediye başkanımız Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen'in yarattığı mucizeyi yerinde görmek büyük mutluluk. Konukseverliği ve yol göstericiliği için teşekkür ederim. Balmumu Heykeller Müzesi çok güzel ve herkes bu özel eserleri mutlaka görmeli.” dedi.

Ziyaret, Yanardağ ve Büyükerşen’in Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün balmumu heykeli ile çektirdiği fotoğrafla tamamlandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30