Orgeneral Güneykaya'dan Büyükerşen'e ziyaret

Muharip Hava Kuvveti Komutanı Orgeneral İsmail Güneykaya, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e iade-i ziyarette bulundu.  

Orgeneral Güneykaya'dan Büyükerşen'e ziyaret
banner127

 Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Yüksek Askeri Şura kararı gereği Muharip Hava Kuvveti Komutanlığı görevine getirilen Orgeneral İsmail Güneykaya’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirmiş ve görevinde başarılar dilemişti.

 Orgeneral Güneykaya da Başkan Büyükerşen’e iade-i ziyaret gerçekleştirdi. Güneykaya’yı belediye binası önünde Büyükerşen ve zabıta tören mangası karşıladı. Karşılama sonrası Büyükerşen, Güneykaya’yı makamında ağırladı.

 Eskişehir’in köklü bir havacılık kültürü olduğunu ve çok önemli bir havacılık şehri olduğuna dikkat çeken Başkan Büyükerşen, Orgeneral Güneykaya’ya yeni görevinde üstün başarılar diledi. Güneykaya da Eskişehir’de görev yapmanın onurunu yaşadığını belirterek nazik misafirperverliği nedeniyle Büyükerşen’e teşekkür etti.

 Büyükerşen’in Güneykaya’ya Atatürk büstü hediye ettiği ziyaret, karşılıklı görüş alışverişinin ardından çektirilen fotoğraf ile sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2023, 23:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30