Özaydemir sempozyum alanını ziyaret etti

Tepebaşı Belediyesi’nin 16.’sını düzenlediği Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu’nun ana sponsorlarından Kılıçoğlu Kiremit markasını bünyesinde bulunduran  Endel Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Özaydemir, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Burak Özaydemir ve Genel Müdür Yardımcısı Ali Osman Özaydemir, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ile birlikte sempozyum alanını ziyaret etti.

Özaydemir sempozyum alanını ziyaret etti
banner127

 Kent halkı gün boyunca pek çok farklı etkinliğe ev sahipliği yapan Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı alanını gezerken; Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç da sempozyumun ana sponsorlarından Kılıçoğlu Kiremit markasını bünyesinde bulunduran  Endel Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Özaydemir, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Burak Özaydemir ve Genel Müdür Yardımcısı Ali Osman Özaydemir ile birlikte sempozyum alanını ziyaret etti. Başkan Ataç Özaydemir ailesi ile birlikte alandaki çalışmaları ve fırından çıkan eserleri inceledi. Sanat eserlerinin üretim aşamaları hakkında bilgiler alan Başkan Ataç ve Özaydemir ailesi, sempozyum alanında bulunan stantlarını da ziyaret etti.

 Cumhuriyet’in 100’üncü yılı için ortaya çıkacak anıtın Eskişehir’e ve Türkiye’ye değer katacağını ifade eden Özaydemir, Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu’nu kararlılıkla sürdürdüğü için Başkan Ataç’ı da tebrik etti. Başkan Ataç da konuklarına, sempozyuma sağladıkları desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30