banner130

'Patilere El Uzat' etkinliğinde sokak hayvanları beslendi

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin gençlerin eğitim, sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak 2017 yılının Ekim ayında hizmete açtığı Gençlik Merkezi, farkındalık çalışmalarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Ücretsiz olarak verilen kursların yanı sıra gençler farkındalık çalışmalarında da bir araya geliyor.

'Patilere El Uzat' etkinliğinde sokak hayvanları beslendi
banner127

 Açıldığı günden bugüne on binlerce gence dokunan Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezleri, sunduğu imkanlarla büyük ilgi görüyor. Haller Gençlik Merkezi ve Osmangazi Gençlik Merkezi olarak 2 ayrı noktada hizmet veren birim, gençlerin sosyalleşirken farkındalığını arttırmayı amaçladığı etkinliklerle de gençlerin ilgisini çekiyor. Bu kapsamda son olarak Hayvanları Çaresizlik ve İlgisizlikten Koruma Derneği (HAÇİKO) iş birliğiyle düzenlenen ‘Patilere El Uzat’ etkinliğinde gençler kent merkezi dışında kalan sokak hayvanları için besleme çalışması yürüttüler.

 Sokak hayvanlarının ihtiyaçlarına yönelik böyle bir etkinlikte imece usulü çalışmaktan büyük keyif aldıklarını ifade eden gençler, Büyükşehir Belediyesi’ne kendilerine tanıdıkları imkanlar için teşekkür ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30