Şairlerin dizeleri hayat buldu

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, şiiri sevdirmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla “Yaşamın Kanadında Şiir” etkinliği düzenledi. Kalıkavak Parkı’nda düzenlenen şiir etkinliğinde usta kalemlerin unutulmayan dizeleri seslendirildi.

Şairlerin dizeleri hayat buldu
banner127

 Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Osmangazi Gençlik Merkezi ile Eskişehir Toplum ve Sanat Derneği tarafından organize edilen “Yaşamın Kanadında Şiir” etkinliği büyük beğeni topladı.

 Kanlıkavak Park’ında bir araya gelen şiir tutkunları unutulmaz bir akşama imza attılar. Etkinliğe Büyükşehir Belediyesi CHP Meclis Üyesi Nihat Çuhadar, Eskişehir Toplum ve Sanat Derneği Başkanı Nihal Bağcı ve şiir severler katıldılar.

 Şairler Burçin Laçin Altay, Efnan Ezenel, Gülşah Demirci, Şiir Seslendiricisi Selahattin Taşel, Cumhuriyet dönemi şiirlerinden bazılarını ve kendi yazdıkları şiirlerini okuyarak büyük beğeni topladılar. Şairlere şarkılarla eşlik eden Süheyla Evecen ve Ömer Faruk Demir, Kanlıkavak Parkı’na gelen vatandaşlara muhteşem anlar yaşattılar.

 İnteraktif şekilde gerçekleşen ve vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte şiir okumak isteyenler “Şair Bulmaca” oyunu ile okunan şiirlerin şairlerini bulmaya çalıştılar.

 Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Eskişehir Toplum ve Sanat Derneği yetkilileri, ilerleyen günlerde bu tarz etkinliklerin devam edeceğini bildirdiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30