Sarar'dan Kadir Bıyık'a ziyaret

Sarar Şirketler Grubu Sahibi Cemalettin Sarar, Protokol Müdürü Alaattin Çoban ve Genel Müdür Ethem Menceloğlu, İlçe Kaymakamımız Mehmet Uğur Arslan’ın nezdinde Çifteler Belediye Başkanı Kadir Bıyık’ı makamında ziyaret ettiler. İlçeye yapılacak projeler çerçevesinde karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.

Sarar'dan Kadir Bıyık'a ziyaret

Çifteler İlçesi için yapılacakların ve mevcut hali hazırda devam eden projelerin konuşulduğu ziyarette Çifteler Belediye Başkanı Kadir Bıyık, “Sarar şirketi ile ilçemizde yapılacak projeler ile ilgili saha çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Çifteler için daha çok yapacak işimiz var, çalışmalarımıza aynı hızla devam edeceğiz. Eskişehir’in kırsalda ikinci büyük ilçesiyiz. Vaat ettiğimiz tüm projelerimizi en kısa zamanda hayata geçireceğiz. Çifteler hepimizin ilçesi yaşlısıyla genciyle hep beraberiz. Halkımızın teveccühüne layık olacak bir şekilde inşallah en güzel hizmetleri ve projeleri Cenabı Allah’ın izniyle yapma çabası içinde olacağız” dedi.


Gerçekleşen ziyarette Belediye Başkanı Kadir Bıyık, nazik ziyaretlerinden ötürü Cemalettin Sarar Bey’e, Protokol Müdürü Alaattin Çoban ve Genel Müdür Ethem Menceloğlu ile İlçe Kaymakamımız Mehmet Uğur Arslan’a teşekkürlerini iletti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27