Sazak ve Saraç Özel EOSB MTAL’ne hayran kaldılar

Adalet Komisyonu Başkanı Arif Hamdi Sazak, İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili Nuri Ahmet Saraç, Özel EOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ettiler. Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli ile atölyeleri ve sınıfları gezen Sazak ve Saraç, okul müdürü Bülent Seğmen’den okul hakkında bilgi aldılar.

Sazak ve Saraç Özel EOSB MTAL’ne hayran kaldılar

 Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli, Eskişehir sanayisinin yıllardır özlemini çektiği ve 2019 yılında 100 öğrenci ile eğitim hayatına başlayan okulun, gelinen noktada öğrenci kapasitesinin 1400’e ulaştığını, şehrin yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını aktardı. Okulun kuruluş amaçlarından söz eden Küpeli, bilimsel çalışmalar yanı sıra yetiştirecekleri nitelikli teknik elemanlarla Eskişehir sanayisinin geleceğinin biçimlendirilmesinde büyük rol oynayacağını ifade etti.

 Adalet Komisyonu Başkanı Arif Hamdi Sazak, İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili Nuri Ahmet Saraç, böylesine değerli ve donanımlı bir okulun Eskişehir’e kazandırılmasından dolayı Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli ve yönetimine teşekkürlerini ileterek, “Gerek derslikleri gerek atölyeleri ile modern, çağımıza uygun bir okul oluşturulmuş. Eskişehir’e, ülkemize böylesine değerli bir okul kazandırdıkları için başta Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli olmak üzere yönetimine çok teşekkür ederiz” ifadelerinde bulundular.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30