Sempozyum sanatçılarından Kılıçoğlu'na ziyaret

Tepebaşı Belediyesi’nin düzenlediği 16. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu sanatçıları, sempozyumun ana sponsorlarından Kılıçoğlu Kiremit’in OSB’de bulunan fabrikasını ziyaret etti.

Sempozyum sanatçılarından Kılıçoğlu'na ziyaret
banner127

 Tepebaşı Belediyesi’nin düzenlediği 16. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu’na katılan sanatçılar, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ile birlikte sempozyumun ana sponsorlarından olan Kılıçoğlu Kiremit’in Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikalarını ziyaret etti.

 Ziyarette Başkan Ataç ve sanatçılar, Kılıçoğlu Kiremit markasını bünyesinde bulunduran Endel Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Burak Özaydemir ve diğer yöneticiler ile bir araya geldi. Başkan Ataç ve sanatçılar, fabrikayı gezerek üretim alanları hakkında bilgiler aldı. Fabrika gezisi ardından Endel Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Burak Özaydemir, sektöre önemli katkılarda bulunan uluslararası bir sanat etkinliğini, 16. kez gerçekleştirdiği için Başkan Ataç’a ve sempozyumda emeği geçenlere tebriklerini iletti. Başkan Ataç da Özaydemir ailesine Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu’na verdikleri destekler için teşekkür etti.

 Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Osman Özaydemir Kılıçoğlu markasının tarihçesi ve günümüzdeki faaliyetleri hakkında detaylı bilgiler verirken Fabrika Müdürü Hulusi Kıyık, fabrikanın teknolojisi ve ürünlerin teknik özellikleri ile ilgili sanatçılara kısa bir sunum gerçekleştirdi.

 Ziyarette Başkan Ataç ve sanatçılar, fabrika emekçilerine de çalışmalarında kolaylıklar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30