Sempozyumda Gece Tarifesi konseri

Tepebaşı Belediyesi tarafından bu yıl 16.’sı düzenlenen Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu ile birlikte konser programları da sürüyor. Bu kapsamda sahne alan Gece Tarifesi grubu, Eskişehirli müzikseverlere keyifli akşamlar yaşattı.

Sempozyumda Gece Tarifesi konseri

 Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu, bu yıl da Eskişehirlilere müzik ziyafeti sundu. Etkinlik kapsamında düzenlenen konserlerde çok sayıda vatandaş, müzik dolu anlar yaşıyor. Son olarak Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda gerçekleşen Gece Tarifesi konseri, Eskişehirlilerden beğeni topladı.

 Konserlere katılan kent sakinleri, Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu ile Eskişehir’in sosyal hayatına da büyük katkılar sağlandığını belirterek memnuniyetini ifade ediyor.

Kapanış töreni 17 Eylül’de

 Bu yıl 16’ncısı düzenlenen Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu’nun kapanış töreni ise 17 Eylül Pazar günü saat 18.30’da gerçekleşecek. Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda düzenlenecek kapanış töreninin ardından ise Ali Altay konseri Eskişehirliler ile buluşacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27