Şikayetler artıyor! Tramvaya kart basmadan binen yolcular dikkat çekiyor

Eskişehir’de vatandaşlar, tramvaya biletsiz ya da kart basmadan binen yolcu sayısının arttığı yönünde şikayetlerini dile getirdi. 

Şikayetler artıyor! Tramvaya kart basmadan binen yolcular dikkat çekiyor

 Eskisehir.net'in derlediği habere göre, son zamanlarda eskisehir.net sosyal medya hesaplarına gelen şikayetler dikkat çekiyor. Şehrin dört bir yanından ulaşan takipçilerin, tramvaya binen bazı kişilerin kart basmadığı, bilet okutmadığı yönündeki ihbar ve şikayetler her geçen gün artıyor. Özellikle güvenlik görevlisi olmayan duraklarda bu durumun suistimal edildiği öne sürülüyor.
Şikayetçi vatandaşlarca ulaşan bazı şikayetler:
•    Merhabalar amacım kimseyi karalamak yada üzmek değil fakat Eskart basmadan binen çok mesajı gördüğüm için söylüyorum, bugün çarşı tramvay durağından saat 14.20 aralığında orta kapıdan eşkali değişik tipler 5 kişi olarak biletsiz bindi baktığımda 2 güvenlik vardı biri kulübede telefonla ilgileniyordu, biri de birisiyle sohbet ediyordu bu şekilde daha çok biletsiz binilir.
•    Her sabah Yıldıztepe Halk Caddesi durağı Çankaya ring hattına binip aktarma yaparak kart basmadan işe gidenlerle dolu. Yıllardır durakta bir tane görevli görmedim.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27