Sosyal Girişimcilik Festivali düzenlenecek

Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi tarafından Eskişehir’de ilk kez Sosyal Girişimcilik Festivali düzenlenecek. 20 Ekim Cuma günü başlayacak festivalde adil üretici pazarı, ilham buluşmaları, eğitimler katılımcılar ile buluşacak.

Sosyal Girişimcilik Festivali düzenlenecek
banner127

 Eskişehir’de ilk kez düzenlenecek ‘Sosyal Girişimcilik Festivali’nde katılımcılara yönelik eğitimler, atölyeler ve etkinlikler düzenlenecek. Sosyal girişimlerin görünürlüklerini artırmak, sosyal girişimler için alternatif pazar yerleri oluşturmak, sosyal girişimlerin birbirleriyle iş birliği geliştirebilecekleri alanlar sağlamak gibi amaçlarla düzenlenecek festivalde, farklı sektörlerden adil ticaret modelini uygulayan 24 sosyal girişim, stantlarında ürün satışlarını ve tanıtımlarını gerçekleştirilecek. Ürün satışlarının yanı sıra sosyal girişimciler ve Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi tarafından eğitimler, atölyeler, ilham buluşmaları ve networking buluşması düzenlenecek.

Atölyeler eğitimler ve buluşmalar düzenlenecek

 20-21 ve 22 Ekim tarihlerinde Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda gerçekleşecek festival gün boyu sürecek. 20 Ekim Cuma günü saat 10.00-18.00 arasında adil üretici pazarı, ilham buluşmaları, eğitimler katılımcılar ile buluşacak. 21 Ekim Cumartesi günü 10.00-20.00 saatleri arasında eğitimler, atölyeler ve networking buluşması gerçekleşecek. 22 Ekim Pazar günü 10.00-15.00 saatleri arasında atölye ve sunumlar düzenlenecek.

 Etkinlik ve eğitimlere katılmak isteyenler duyuru görselinde bulunan QR kodu okutarak veya https://tinyurl.com/sosbasvuru linkine tıklayarak başvuru formuna ulaşabiliyor. Festivalde ürünlerinin yer almasını isteyen üreticiler de yine duyuru görselinde yer alan QR kodu okutarak veya https://tinyurl.com/adilbasvuru linkine tıklayarak kayıt formunu doldurabiliyor. 

 Festival sponsorları ise şöyle: “Özdilek AVM, Turkish Modern, Walker Coffe House, Pizzaköy, Noemie, Little Kitchen, Museum, Virtuaogie, Sultan İçecek Grubu, Herkes İçin psikolojik Destek.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30