Tekirdağ Eskişehir'i örnek alıyor

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti. Albayrak, “Eskişehir’e geldiğinizde Yılmaz Büyükerşen farkını görüyorsunuz.” diyerek her zaman kendisini örnek aldıklarını belirtti.

Tekirdağ Eskişehir'i örnek alıyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e yönelik nezaket ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda Büyükerşen, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı makamında ağırladı.

Ziyarette Albayrak, Eskişehir’de bulunmaktan ve Başkan Büyükerşen ile bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu dile getirdi. Yılmaz Büyükerşen’i ve Eskişehir’i belediyecilik alanındaki uygulamaları açısından yakından takip ettiğini söyleyen Albayrak, “Sizi her zaman örnek alıyoruz. Şehre geldiğinizde Yılmaz Büyükerşen farkını görüyorsunuz. Ben Eskişehir’i 80’li yıllarından beri çok iyi biliyorum. Bugün bambaşka çok güzel bir şehir var. Sayın Hocam bu güzelliği ortaya çıkardığınız için size çok teşekkür ederim.” dedi. Büyükerşen de Başkan Kadir Albayrak’ın Tekirdağ’da gerçekleştirdiği proje ve çalışmaları takip ettiğini ve Tekirdağ'ın son dönemdeki gelişimi ile örnek kentlerden olduğunu ifade etti. Büyükerşen ayrıca nazik ziyaret nedeniyle Albayrak’a teşekkür etti.

Büyükerşen ve Albayrak’ın karşılıklı hediye takdiminde bulunduğu ziyaret, karşılıklı görüş alışverişinin ardından çektirilen fotoğrafla tamamlandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30