TÖMER öğrencileri kahvaltıda buluştu

Anadolu Üniversitesi Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (TÖMER) öğrencileri, Anadolu Üniversitesi Yemekhanesi’nde gerçekleştirilen geleneksel kahvaltıda bir araya geldi.

TÖMER öğrencileri kahvaltıda buluştu
banner127

 40 farklı ülkeden gelen 250’nin üzerinde öğrencinin yer aldığı kahvaltıya Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Betül Demirci, Anadolu Üniversitesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Ethem Esen, TÖMER Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Murat Sami Türker, Uluslararası İlişkiler Birimi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ertuğrul Gökçekuyu, Döner Sermaye İşletme Müdürü Erol Çerence, Öğrenci İşleri Daire Başkanı Güven Tunçel, Personel Daire Başkanı Dilara Özgür, TÖMER akademik ve idari personelleri ile çok sayıda öğrenci katılım gösterdi.

Rektör Erdal: “Öğrencilerimizle bir araya gelerek beklentilerini dinliyoruz”

 Uluslararası öğrencilerin Anadolu Üniversitesinin en büyük zenginliklerinden biri olduğunu belirten Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, öğrencilerle bir araya gelmekten mutluluk duyduklarını ifade ederek şunları söyledi: “Uluslararası öğrencilerimiz hem eğitim kalitemizin hem de kültürel zenginliğinin en güzel göstergesi. Kahvaltı vesilesiyle öğrencilerimizle keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Beklenti ve görüşlerini dinledik.  Gelenekselleşen kahvaltılarımızda öğrencilerimizle bir araya geliyoruz. Bunun gibi kampüsümüzün içinde birçok farklı etkinlikte yine öğrencilerimizle buluşuyoruz. Çeşitli vesilelerle onlarla bir araya gelerek beklenti ve isteklerini dinlemeye devam edeceğiz. Onlar bizim gönül elçilerimiz olacaklar. Her türlü ihtiyaçları için Üniversite olarak hep yanlarındayız.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30