Volkan Severcan'dan ‘Fark Et, Ya Öyle Değilse' söyleşisi

Tepebaşı Belediyesi ve Tepebaşı Sağlıklı Kent Konseyi tarafından ‘Fark Et, Ya Öyle Değilse’ konulu söyleşi gerçekleştirildi. Konuşmacı olarak katılan Volkan Severcan, oyunculuk ile ilgili bilgiler verdi.

Volkan Severcan'dan ‘Fark Et, Ya Öyle Değilse' söyleşisi

Tepebaşı Belediyesi ve Tepebaşı Sağlıklı Kent Konseyi’nin gerçekleştirdiği etkinlikler devam ediyor.

Bu kapsamda Haller Gençlik Merkezi Frigya Salonunda düzenlenen ‘Fark Et, Ya Öyle Değilse’ konulu söyleşinin konuğu oyuncu ve aynı zamanda Türkiye Kent Konseyleri Birliği Danışma Kurulu Üyesi ve Ankara Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Volkan Severcan oldu. Söyleşide oyunculuğun temel prensipleri ile önemli noktaları hakkında bilgi veren Severcan, uygulamalı anlatımıyla oyunculukla ilgili fark edilmeyenleri aktardı. Sohbet havasında gerçekleşen etkinlikte Severcan, katılımcıların da sorularını yanıtladı.

Severcan, Eskişehir’de olmanın kendisi için çok özel olduğunu belirterek Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’a ve Tepebaşı Sağlıklı Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Akçar’a teşekkürlerini iletti.

Söyleşinin ardından Mihalıççık Belediye Başkanı Haydar Çorum tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. Öte yandan etkinliğe meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşunun temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30