Yaşar Kemal Bulvarı araç trafiğine açıldı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından 2. Arabacılar Caddesi ile Ertaş Caddesi'ni birbirine bağlayacak olan Yaşar Kemal Bulvarı’ndaki 2. etap çalışmaları tamamlanarak yol araç trafiğine açıldı.

Yaşar Kemal Bulvarı araç trafiğine açıldı
banner127

 Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerince yürütülen, ESTİM ile Ertaş Caddesi arasında kalan ve mevcutta kullanılan 2 kilometrelik yolun devamı niteliğindeki 2. etap çalışmaları tamamlandı. 2. Arabacılar Caddesi ile Ertaş Caddesi'ni birbirine bağlayacak olan yaklaşık 2.5 kilometrelik yol araç trafiğine açılarak kent içi trafikte önemli bir alternatif olarak hizmete alındı.

 Konuyla ilgili bilgi veren Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, “Resmi süreçleri devam eden 3. etapta ise 2. Arabacılar Bulvarı ile Seyitgazi Yolu'nu birbirine bağlayacak ve şehrimize yaklaşık 8 kilometrelik yeni bir bulvar kazandırmış olacağız. Bu bulvar sayesinde Vadişehir, Ihlamurkent, Çankaya, Yıldıztepe, Büyükdere, Gültepe, Yenikent mahallelerimiz başta olmak üzere bu bölgelerde yaşayan vatandaşlarımız şehir içine girmeden direkt olarak Organize Sanayi Bölgesi'ne, ESTİM'e ve Şehir Hastanesi'ne ulaşabilecekler.” dediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30