Yeni defin alanları oluşturuldu

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, mahalle muhtarlarından gelen talepleri de imkanlar ölçüsünde değerlendirmeye devam ediyor. Son olarak Sarıcakaya ilçesi İğdir Mahallesi'nden gelen talep ile ekipler mahalle mezarlığında yeni defin alanları açılarak, mezarlık yolunda bakım çalışması gerçekleştirildi. 

Yeni defin alanları oluşturuldu

Büyükşehir Belediyesi kırsalda vatandaşların sorunlarını bir bir çözmeye devam ediyor. Muhtarlardan gelen talepler doğrultusunda imkanlar ölçüsünde sorunları çözmeye çalışan Büyükşehir Belediyesi, son olarak Sarıcakaya ilçesine bağlı İğdir Mahallesi'nde mezarlık içi bakım, onarım ve yenileme çalışması gerçekleştirdi. Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri mahalle mezarlığında defin alanının yetersiz olması sebebiyle mahalle muhtarından gelen talep ile ekipler yeni defin alanları oluşturarak, mezarlık içi yolunda da bakım onarım çalışması gerçekleştirdi.

Çalışmaların kısa sürede tamamlandığını ifade eden mahalle sakinleri, çalışmalar dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür ettiler. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner29

banner21

banner31

banner17

banner22

banner18

banner20

banner26

banner34

banner30

banner28

banner23

banner27