Yılmaz Büyükerşen'e doğum günü sürprizi

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi personeli, Başkan Yılmaz Büyükerşen’e doğum gününde özel bir sürpriz yaptı. Kutlamadan habersiz olarak Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Kültür Sarayı’na bir toplantı için gelen Büyükerşen, gördüğü manzara karşısında duygu dolu anlar yaşadı.  

Yılmaz Büyükerşen'e doğum günü sürprizi
banner127

 Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen'in doğum günü olan 8 Kasım’da Büyükşehir Belediyesi ve bağlı şirketler ile ESKİ Genel Müdürlüğü personelince hazırlanan doğum günü kutlamasında çok özel görüntüler ortaya çıktı.

 Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Kültür Sarayı’nda düzenlenecek bir toplantıya katılmak üzere gelen Büyükerşen, büyük şaşkınlık yaşadı.

 Karanlık salonda cep telefonu ışıklarını yakan belediye personeli bir anda Senfoni Orkestrası’nın ezgileri eşliğinde “İyi ki doğdun Hocam” diyerek tempo tuttu ve dakikalarca Başkan Büyükerşen’i alkışladı. Gördüğü manzara karşısında çok duygulanan Büyükerşen, “Gerek akademik yaşamımdan kaynaklı Hocalığım, gerekse Belediye Başkanlığım ve siyasette bulunduğum tüm süreçlerde kürsüden konuşmak hiç bu kadar zor olmamıştı. Çok mutlu oldum, hepinize tek tek çok teşekkür ediyorum. Hep birlikte nice sağlıklı yıllarımız olsun.” dedi.

 Konuşma sonrası Büyükerşen üzerinde, “İyi ki doğdunuz Hocam. Sizi çok seviyoruz.” yazılı pastayı kesti. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce ve ESKİ Genel Müdürü Oğuzhan Özen’in Büyükerşen’e çiçek takdim ettiği sürpriz kutlama günün anısına çektirilen fotoğraflarla tamamlandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30