Erkan Koca'dan taraftara kombine müjdesi

Eskişehirspor Kulüp Başkanı Erkan Koca, taraftara kombineler konusunda müjde verdi. Kombinelerin fiziki kart olarak basılacağının açıklanmasının ardından taraftardan yoğun bir ilgi bekleniyor.

Erkan Koca'dan taraftara kombine müjdesi

Konu ile bilgiler veren Eskişehirspor Kulüp Başkanı Erkan Koca şu ifadeleri kullandı;

Kombine bilet konusunda bir çalışma yapıyoruz. Tribün liderleri ile de bir araya gelip son kararları alacağız. Hem kombineler hem de  tek maçlık bilet fiyatlarını belirleyeceğiz. Kombineler konusunda bir sürpriz hazırlıyoruz. Atatürk Stadı günlerimizde cüzdanlarımızda taşıdığımız kombine kartlar ile maçlara giriyorduk. Yine o uygulamaya dönüyoruz. Passolig firması ile görüştük. İsteyen dijital ortamda, isteyen de cüzdanında taşıyabileceği özel tasarım kombine kartlardan alabilecek. Koleksiyon yapmak isteyenler oluyordu. Maça gitmese dahi o kartı alıp taşıyanlar oluyordu. Eşine, dostu, arkadaşına Eskişehirspor kombinesi hediye etmek isteyenler oluyordu. Bu sezon bunların hepsi mümkün olacak.

Bu kartların ayrıca şöyle de bir güzelliği var. Firmalara ziyarete gittiğimizde fabrika sahibi 100 personeline kombine hediye etmek istediğinde direkt olarak kartları orada teslim edebileceğiz. Güzel bir çalışma oluyor. Eylül ayının ilk günlerine yetişir diye düşünüyorum.

Kale arkaları 250, Maraton 500, VIP kombinesi de 2000 lira olur gibi gözüküyor. Formalara gelen güzel ilginin kombine kartlarada olacağını düşünüyoruz. Herkese hayırlı olsun.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27