Eskişehirspor'da genel kurula doğru... Mehmet Şimşek açıklama yaptı

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mehmet Şimşek, yarın yapılacak kongre öncesi basın toplantısı düzenledi.

Eskişehirspor'da genel kurula doğru... Mehmet Şimşek açıklama yaptı

Yönetime geldikleri günden bugüne Eskişehirspor için çalışmalar yaptıklarını söyleyen Şimşek, transfer tahtasının açılması için yüzde 85 civarında imza topladıklarını kaydetti. 

 Eskişehirspor için yapılanlar ve borçlara değinen Şimşek, şunları söyledi;

 "Kongre kararı aldıktan sonra kulübün ihtiyaçlarını karşılamaya devam ettik. Bütçemiz yettikçe bir şeyler yapmaya çalıştık. Bildiğiniz üzere ETİ ile bir anlaşma yapıldı. Bu anlaşma kongre sürecine denk geldiği için ETİ’den rica ettik ve bu para ile futbolculara ve kulüp personellerine ödemeler yapıldı. Yani biz Eskişehirspor yönetimi olarak bu paraya el sürmedik. Eskişehirspor’un transfer tahtasını açabilmek için çalışmalar yapıyoruz. Bir ekip kurduk, İstanbul’a gittik ve avukatlarla görüştük. Transfer tahtasının açılması için yüzde 85 civarında imza topladık ve TFF’ye teslim ettik.

GENEL KURULDA ADAY DEĞİLİZ

Biz genel kurulu alırken 'Aday değiliz' demeye getirdik. Biz zaten kulübü sahipsiz bırakmamak adına liste yapıp kulübü aldık. Yine aday değiliz. İnşallah yeni liste ve yeni adaylar çıkar. Ekonomik olarak daha güçlü birileri varsa 'Gelsin kulübü alsınlar' diyoruz. Canla başla elimizden gelen ne varsa onu yapmaya çalıştık. Kimsenin bir kuruşuna dokunmadan da bugünlere getirdik. Yaşasın Eskişehirspor."

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2023, 22:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27