İmzalar tek tek toplanıyor

Pinto’dan gelen -6 puan silmeden sonra kulüp lisansı konusunda gelebilecek -3 puan tedirgin ediyor. Bu konuda İkinci Başkan Mustafa Topkaya “Alacaklı dosya sahipleri ve avukatlarıyla görüşüyoruz. 87 imzanın yarıdan fazlası alındı. 3-2 güne kadar bu işi bitirmeyi planlıyoruz. Yabancı futbolcuların dosyaları da kontrol altında” dedi…

İmzalar tek tek toplanıyor

Eskişehirspor’da kulüp lisansının alınabilinmesi için çalışmalar devam ediyor. Pinto dosyasından -6 puanın silinmesinin ardından kulüp lisansından da gelebilecek -3 puan silme cezası alınmaması adına yönetimi işi sıkı tutuyor. Bu konuda Eskişehirspor’dan alacaklı olan 87 dosya sahibinden imzalar alınıyor.


İkinci Başkan ve Basın Sözcüsü Mustafa Topkaya, İstanbul’da kulüp lisansı konusunda 87 dosya sahibinin avukatlarıyla görüşme gerçekleştirdi. Dün İkinci Başkan ve Mali Asbaşkan Mehmet Şimşek ile yöneticilerden Mete Yılmaz da İstanbul’a gitti. Mustafa Topkaya, Mehmet Şimşek ve Mete Yılmaz üçlüsü TFF’yi de ziyaret etti.


Eskişehirspor İkinci Başkanı ve Basın Sözcüsü Mustafa Topkaya, kulüp lisansı konusunda görüşmelerin sürdüğünü belirterek “87 alacaklı dosya sahibinden imza alınması gerekiyor. Bunun için alacaklıların avukatlarıyla görüşüyoruz. Alacaklıların kendileriyle de görüşmelerimiz oluyor. Şu ana kadar imzaların yarıdan fazlasını aldık. 2-3 güne kadar imzaların tamamını alıp kulüp lisansını almayı planlıyoruz” ded.


Öte yandan Mustafa Topkaya, alacaklı yabancı futbolcuların dosyaları konusunda da işi sıkı tuttuklarını belirterek “Bokila, Toko ve Funes Mori, Kulach ve Bienvenü gibi futbolcuların avukatlarıyla görüşmelerimiz sürüyor. Bu dosyaları kontrol altında tutuyoruz. Pinto konusu da çözülecek. Ayrıca Akaminko ve Boffin’in dosyaları CAS’ta bulunuyor” şeklinde konuştu…  

(2Eylül Gazetesi)

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2019, 22:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27