Kampanyaya 1000 fidanlık destek geldi

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Eskişehirspor'un başlatmış olduğu Eskişehirspor Hatıra Ormanı için 1000 adet fidan bağışında bulundu.

Kampanyaya 1000 fidanlık destek geldi

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, Sağlık Spor Kültür Daire Başkanı Galip Özsarı, Eskişehirspor Başkanı Mustafa Akgören, Eskişehirspor Başkan Vekili Fatih Sezer ve Eskişehirspor yönetim kurulu üyeleri Vali Hanefi Demirkol Tesislerinde bir araya geldi.

Prof. Dr. Fuat Erdal kampanya için desteğini ileterek “Orman Bölge Müdürlüğümüz ve Eskişehirsporumuz arasında imzalanan bu anlamlı iş birliği hem Eskişehir’imize hem Eskişehirsporumuza nefes olacak. Bir Eskişehirli olarak bu projeye destek olmak benim için gurur verici. Ben de Eskişehirspor taraftarı, Eskişehirspor sevdalısı Fuat Erdal olarak 1000 fidan bağışı ile katkıda bulunarak tüm Eskişehir sevdalılarını, Eskişehir’e ve Eskişehirsporumuza nefes olmaya davet ediyorum”açıklamalarında bulundu.

Fuat Erdal ayrıca, Eskişehirspor'un durumu ile ilgili ise “Bir Anadolu Kulübü olarak Türkiye  futbol  tarihine  adını  altın  harflerle yazdıran Eskişehirsporumuz her Eskişehirli gibi benim için de bir futbol takımı olmaktan hep daha fazlası olmuştur. 1965 yılından beri Eskişehir, hiçbir zaman Eskişehirspor’dan ayrı düşünülmemiştir. Tüm Türkiye’nin bildiği gibi Eskişehirlilerin ve Eskişehir ile bir bağı olan herkesin gönlünde sadece Eskişehirspor sevdası vardır. Benim için de Eskişehir demek aynı zamanda Eskişehirspor demektir. Bilindiği gibi ÜniESES, Üniversiteler bünyesinde resmi olarak  faaliyet  gösteren  ilk öğrenci topluluğu olarak Anadolu Üniversitesi bünyesinde kurulmuştur ancak bugün ben Anadolu Üniversitesi Rektörü Fuat Erdal olarak değil, Eskişehir’in evladı, Eskişehirspor taraftarı Fuat Erdal olarak buradayım” dedi.

Mustafa Akgören ise desteklerinden dolayı Erdal’a ve tüm Anadolu Üniversitesi’nde teşekkürlerini ileterek, hatıra ormanımız için şehrimizin her kesiminden desteklerini beklediklerini ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27