Tesislerde unutulmaz bir gün yaşadı

Eskişehirspor’un bugün özel bir misafiri vardı. Teknik Direktör Mustafa Özer ve yetenekli futbolcu Furgan Polat’a mektup yazan 17 yaşındaki Murat Erdemir sesini duyurmayı başardı ve bugün tesislerde Mustafa Özer’in misafiri oldu.

Tesislerde unutulmaz bir gün yaşadı

Yazdığı mektupları Eskişehirspor Teknik Direktörü Mustafa Özer’e ulaştırmaya başaran 17 yaşındaki Murat Erdemir tesislerde bugün gerçekleştirilen antrenmanı saha kenarından izleme imkanı yakaladı. Yazdığı mektupla Teknik Direktör ve futbolcu ağabeylerini duygulandıran Murat'a bir adet forma hediye edildi. 

222Haber’e konuşan Murat Erdemir, “Eskişehirspor’u çok seviyorum. İç sahadaki tüm maçlarına gidiyorum. Önümüzdeki hafta okullar açılacak. Bir daha buralara kolay kolay gelemem. Teknik Direktörümüze çok teşekkür ederim. Futbolcu ağabeylerime çok teşekkür ederim. Bana unutulmaz bir duygu yaşattılar. Eskişehirspor’u ölümüne seviyorum.”

Eskişehirspor Teknik Direktörü Mustafa Özer’de Murat Erdemir’e çok teşekkür ederken “Eskişehirspor Murat ve onun gibi düşünen insanlar için ayakta kalıyor ve onun gibi düşünenler sayesinde geleceğe daha umutla bakabiliyoruz” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2020, 21:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27