Başarılı sporcumuz Milli Takım’da!

Durgunsu Kano Aday Milli Takım Seçme ve Değerlendirme Testi yarışlarında üstün performans sergileyen Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü’nün başarılı sporcusu Mehmet Ali Duman, Milli Takım kampına davet edildi.

Başarılı sporcumuz Milli Takım’da!

 Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde düzenlenen Durgunsu Kano Aday Milli Takım Seçme ve Değerlendirme Testi yarışları büyük mücadelelere sahne oldu. Köyceğiz Gölü Su Sporları Merkezi'nde oluşturulan parkurda, erkeklerde ile kadınlarda yıldız, genç, 23 yaş altı ve büyükler, K1, C1 kategorilerinde 2 bin metre mesafede kürek yarışları yapıldı.

 Aday milli takım kadrosu, sporcuların derecelerine ve performans değerlendirmelerine göre teknik kurul tarafından belirlenirken, Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübünün başarılı sporcusu Mehmet Ali Duman gösterdiği performans ile teknik kuruldan tam not aldı. Duman, 18 Aralık’ta Köyceğiz’de başlayacak olan Durgunsu Kano Milli Takım kampına davet edildi.

  Daha önce de ay yıldızlı formayı giyerek Eskişehir’i ve ülkemizi başarıyla temsil eden milli kanocumuz Duman, 18-21 Ağustos tarihlerinde Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen Durgunsu Kano Büyükler Avrupa Şampiyonası’nda 23 yaş altı olarak mücadele eden en genç sporcular arasında yer almıştı.

 Sporcularının başarılarıyla büyük mutluluk ve gurur duyduklarını belirten Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü yöneticileri, kulüp bünyesinde sporcu yetiştirmeye, ülke sporuna katkı sunmaya devam edeceklerini belirttiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27