Büyükerşen TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'yi misafir etti

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi ve yönetim kurulu üyeleri, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'i ziyaret etti.      

Büyükerşen TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'yi misafir etti

 A Milli Takımımızın 2024 Avrupa Şampiyonası D Grubu elemelerinde Ermenistan ile oynayacağı maç için Eskişehir'de bulunan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'i ziyaret etti.   

 Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce’nin de yer aldığı ziyarete TFF yönetim kurulu üyeleri Yalçın Orhan, Mustafa Eröğüt, Cengiz Erdem ve M. Taha Güvendi ile Genel Sekreter Yardımcısı Eren Yeşilyurt da katıldı.

 TFF Başkanı Büyükekşi, Eskişehir'de milli maç atmosferinin heyecan verici olduğunu belirtip karşılaşma öncesi yapılan hazırlıklara verdiği destekler nedeniyle Başkan Büyükerşen'e teşekkür ederek A Milli Takım forması takdim etti.

Büyükerşen de Milli Takımımızı Eskişehir’de ağırlamaktan onur duyduklarını belirterek nazik ziyaret için teşekkür etti. Karşılıklı görüş alışverişinin ardından ziyaret çektirilen fotoğraf ile tamamlandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27