Büyükşehir'den Hentbol Süper Lig takımlarına ziyaret

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Dr. Mehmet Ali Çeliksoy’un liglerde şehrimizi temsil eden kulüplere Başkan Yılmaz Büyükerşen’in başarı dileklerini ilettiği ziyaretler devam ediyor.  

Büyükşehir'den Hentbol Süper Lig takımlarına ziyaret

 Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, liglerde mücadele eden spor kulüplerine destek ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Dr. Mehmet Ali Çeliksoy, 2023-2024 Türkiye Hentbol Kadınlar ve Erkekler Süper Liglerinde şehrimizi temsil eden kulüpleri ziyaret etti.

 Çeliksoy, Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nde mücadele eden Anadolu Üniversitesi Kadın Hentbol Takımı ve Erkekler Hentbol Süper Liginde yer alan Yunus Emre Spor Kulübü Hentbol Takımı ile antrenmanlarda bir araya geldi.

 Ziyaretlerde teknik heyet, sporcular ve yöneticilerle buluşan Çeliksoy, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in selam ve üstün başarı dileklerini iletti. Çeliksoy ayrıca tüm sporseverleri 9 Eylül Cumartesi günü Süper Ligin 3. hafta maçlarında Porsuk Spor Salonu’nda peş peşe sahaya çıkacak temsilcilerimizi desteklemeye davet etti. Çeliksoy, 15.00’te İzmir Büyükşehir Belediyesi ile karşılaşacak Anadolu Üniversitesi Kadın Hentbol Takımı ve 17.00’de Köyceğiz Belediyesi ile mücadele edecek Yunus Emre Spor Kulübü Erkek Hentbol Takımı sporcu ve teknik heyetine maçlarda başarılar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27