Eskişehirli sporcular Su Altı Görüntüleme dalında ülkemizi temsil edecek

Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübünün su altı görüntüleme sporcuları Erkan Balk ve dalışa eşlik edecek Efe Akçakayalıoğlu, Sualtı Görüntüleme Milli Takım Kampını başarıyla tamamladılar. Balk ve Akçakayalıoğlu milli formayla ülkemizi Küba’da düzenlenecek Dünya Şampiyonası’nda temsil edecekler.

Eskişehirli sporcular Su Altı Görüntüleme dalında ülkemizi temsil edecek

Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü’ne bağlı sporcular, birçok branşta Türkiye ve Dünya Şampiyonalarında aldıkları başarılı sonuçlarla Eskişehir’in ve ülkemizin gururu olmaya devam ediyorlar.

Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübünün Türkiye Şampiyonu su altı görüntüleme sporcuları Erkan Balk ve Efe Akçakayalıoğlu, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu tarafından Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde düzenlenen “Sualtı Görüntüleme Aday Milli Takım Kampını” başarıyla tamamlayarak milli formayla ülkemizi Dünya Şampiyonasında temsil etmeye hak kazandılar.

Türkiye Şampiyonluklarının yanı sıra uluslararası yarışmalarda çok sayıda ödül kazanan Balk ve dalışa eşlik edecek olan Akçakayalıoğlu, 9-14 Ekim tarihlerinde Küba’da düzenlenecek 19. Dünya Sualtı Fotoğrafçılığı Şampiyonası ve 5. Dünya Sualtı Video Şampiyonasında ülkemiz adına şampiyonluk için dalacaklar.

Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Oğuzhan Özen başarılı sporcularımız Erkan Balk ve Efe Akçakayalıoğlu’nu tebrik ederek, “Eskişehir’de su altı sporları alanında çok önemli bir heyecanı yaşıyoruz. Sporcularımız Küba’da düzenlenecek Dünya Şampiyonası’nda milli formayla ülkemizi temsil edecekler. Kalbimiz ve desteğimiz onlarla. Çok başarılı bir milli takım kampı süreci geçirdiler. Sporcularımıza güveniyoruz. Bu alanın Eskişehir adına bir ilk daha olması ile birlikte ülkemiz adına sporcularımızın milli formayla yarışacak olmaları çok ayrı gurur verici bir durum. Milli Takımımıza ve milli formayla mücadele edecek sporcularımıza yürekten başarılar diliyorum.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27