Kentpark kapalı yüzme havuzu kayıtları başlıyor

Yüzme sporunun lokomotifi Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Kentpark Kapalı Yüzme Havuzunda tadilat çalışmaları tamamlanarak hazır hale getirildi. Yüzme bilmeyen, 6-17 yaş çocuklar için online kayıtlar 9 Ocak Pazartesi günü saat 09.00’da başlıyor.

Kentpark kapalı yüzme havuzu kayıtları başlıyor

2012 yılında hizmete açılan ve açıldığı günden bu yana on binlerce sporcuya ve Eskişehirliye hizmet veren Kentpark Kapalı Yüzme Havuzunda Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından başlatılan son yılların en büyük tadilat çalışması tamamlandı.

Yeni yılla birlikte yenilenmiş haliyle kapılarını açmaya hazırlanan havuzda yüzme bilmeyen, 6-17 yaş çocuklar için kayıtlar 9 Ocak Pazartesi günü saat 09.00’da başlıyor. www.eskisehir.bel.tr/sporkayit adresi üzerinden online olarak ön kayıtlar alınacak. Kontenjanla sınırlı kayıtlar hakkında bilgi almak isteyenler 0222 237 27 12 numaralı hattan yetkililere ulaşabilecekler.

Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi yetkilileri, Eskişehirlilere daha yüksek kalitede hizmet verebilmek için son yılların en kapsamlı çalışmasının tamamlandığını belirterek yeni dönemde Kentpark Kapalı Yüzme Havuzunun yüzme sporuna, Eskişehirlilere yakışır şekilde hizmet vermeye devam edeceğini belirttiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27