Kız Voleybol Takımı ligde Eskişehir'i temsil etmeye hazır

Tepebaşı Gençlik ve Spor Kulübü Kız Voleybol Takımı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Takım, Ekim ayında gerçekleşecek olan Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Ligi’nde Eskişehir’i temsil etmeye hazırlanırken altyapı yerel ligde de 10’uncu kez il şampiyonluğunu almak istiyor.

Kız Voleybol Takımı ligde Eskişehir'i temsil etmeye hazır
banner127

 Kurulduğu günden bugüne çok kısa sürede büyük başarılara imza atan Tepebaşı Gençlik ve Spor Kulübü Kız Voleybol Takımı çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda hem Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Ligi’nde hem de altyapı yerel ligde mücadele edecek olan kulübün Genç ve Yıldız takımı antrenmanlarına devam ediyor.

Ekim ayında gerçekleşecek müsabakalar için takım çalışmalarını sürdürüyor. Haftanın 5 günü çift antrenman yapan takım,  çabukluk, dayanıklılık, teknik ve taktik çalışmalarını sürdürüyor. 9 yıldır il şampiyonluğunu elinde bulunduran Tepebaşı Gençlik ve Spor Kulübü Kız Voleybol Takımı, Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Ligi’nde Eskişehir’i temsil edecekken altyapı yerel ligde de 10. kez İl Şampiyonluğunu elde etmek istiyor.

Yeni sezonda takıma başarılar diledi

Tepebaşı Gençlik ve Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Özcan Erkaya da bu sezon Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Ligi’nde mücadele edecek olan takımın antrenmanda ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi. Erkaya yaptığı değerlendirmede, “Kurulduğu günden bugüne kadar birçok başarıya imza atan kulübümüz, Eskişehir’i temsil etmeye devam edecek. Kendi altyapımız ile bu günlere kadar geldik ve birçok başarı elde ederek şehrimizi gururlandırdık. Kulüp olarak kentteki tüm gençlerin ve çocukların spor ile tanışması, birer başarılı sporcu olmaları için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30