San Anatolia Belediye şampiyon oldu!

Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri tarafından düzenlenen Gençlik Basketbol Turnuvası'nın şampiyonu, San Anatolia Belediye takımı oldu.

San Anatolia Belediye şampiyon oldu!

 Kültür İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Gençlik Merkezlerinin üniversiteli öğrenciler için gerçekleştirdiği Gençlik Basketbol Turnuvası da hem keyifli hem de heyecanlı maçlara sahne oldu. Yarı final ve final müsabakaları ise Rusky Yazık, San Anatolia Belediye, ECZ ve Teamand1 adlı takımlar arasında oynandı. Yunus Emre Spor Tesisleri’nde gerçekleşen turnuvada kazanan takım ise San Anatolia Belediye adlı takım oldu. Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç da turnuvaya katılan tüm gençleri tebrik etti.

 Müsabaka sonunda konuşan Başkan Ataç, “Tepebaşı’nda bir tane spor sahası bile olmadığı zamanlardan, böyle güzel tesislerde turnuvalar yaptığımız günlere geldik. Tüm çabalarımız, başta çocuklarımız ve gençlerimiz olmak üzere vatandaşlarımızın sağlıklı bir şekilde spor yapabilmesine değer. Bu güzel tesis, Eskişehir’in en başarılı merkezlerinden bir tanesi ve insanlarımızın ilgisi ile dolup taşması, bizleri çok mutlu ediyor. Gençlik Merkezlerimizin düzenlediği bu turnuvada da güzel maçlar oynandı, katılan tüm gençlerimizi, 12 takımı da tebrik ediyorum. Tüm takımlarımızı şampiyon olarak görüyor ve kutluyorum” dedi.

Başkan Ataç, daha sonra dereceye giren takımlara madalyalarını ve eşofman takımı ödüllerini takdim etti. Gençler, Tepebaşı Belediyesi’nin spora ve gençlere sunduğu katkılar için Başkan Ataç’a teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27