banner1

Sokağın Çocukları dizisi geliyor!

Yüzbinlerce izleyiciye ulaşarak yayınlanmaya başladığı ilk andan itibaren kısa sürede fenomene dönüşen Sıfır Bir - "Bir Zamanlar Adana'da" dizisi, bu akşam BluTV'de ekranlara gelecek son bölümüyle veda etti.

Sokağın Çocukları dizisi geliyor!
banner14
banner60

Dijital platform, Sıfır Bi rekibinin 'Sokağın Çocukları' adlı yeni diziyle çok yakında BluTV ekranlarına döneceğinin müjdesini verdi.

Sadece BluTV'de izleyicilerle buluşan fenomen yapım Sıfır Bir - "Bir Zamanlar Adana'da", Adana'nın Hürriyet Mahallesi'ndeki büyük mücadelede son perde yaşanacak. Ekran başındakilere 6 sezon boyunca tansiyonun bir dakika bile düşmediği, aksiyon dolu bir dünya sunan dizi son bölümü ile yayın hayatını sonlandırdı.

Fakat Adana Hürriyet Mahallesi'ndeki serüvenler sona ermeyecek. BluTV ve fenomen dizinin ekibi müjdeli haberi duyurdu. Sıfır Bir - "Bir Zamanlar Adana'da"nın dünyasını yaratan isimler, 'Sokağın Çocukları' adlı yeni diziyle Adana Hürriyet Mahallesi'nde bambaşka bir maceraya yelken açacak. Dizide, kanunların yetersiz kaldığı bir dünyada kendi adaletini sağlamak zorunda kalan gençlerin hikayesi anlatılacak.

'Sokağın Çocukları', çok yakında sadece BluTV'de ekranlara gelecek.

banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner28

banner29

banner30

banner21

banner31

banner17

banner22

banner18

banner20

banner26

banner34

banner23

banner27