Birbirinden özel kareler çektiler

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları kapsamında düzenlenen Fotoğraf Çekim Teknikleri kursuna katılanlar, Gençlik Merkezi’nde sınıfta yarattıkları çekim ortamıyla fark yaratan çekim teknikleriyle birbirinden özel kareler çektiler. 

Birbirinden özel kareler çektiler
banner14

Sosyal belediyecilik anlayışı ile ESMEK tarafından vatandaşlara yönelik ücretsiz olarak düzenlenen kurslar devam ediyor. Eğitime destek, kişisel gelişim, yabancı dil, bilişim teknoloji, el sanatları, enstrüman ve müzik, spor, dans, tasarım gibi birçok farklı alanda düzenlenen kurslarda vatandaşlar bir yandan kendilerini geliştirme fırsatı yakalarken diğer yandan da vakitlerini verimli şekilde değerlendiriyor. Gençlik Merkezi’nde düzenlenen fotoğraf çekim teknikleri kursunda da renkli görüntüler ortaya çıkıyor.  Gerçekleştirilen uygulamalarla farklı fotoğraf çekim tekniklerini öğrenen kursiyerler, sınıflara kurdukları stüdyo ortamında seri çekimlerle, balonun patlama anı, tütsü dumanının yayılması gibi farklı çekimlerle teorik bilgileri pratikle birleştirdiler. 

Vatandaşların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak açılan kursların kendileri için çok keyifli geçtiğini belirten kursiyerler, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e eğitime verdiği destek dolayısıyla teşekkür ettiler.  

banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner29

banner31

banner34

banner30

banner28

banner23

banner27