Çocuklar için masal anlatacaklar

Pandemi nedeni ile tiyatrodan uzak kalan izleyicilerini düşünerek oyunlarını dijital ortama taşıyan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, minik tiyatroseverleri de unutmayarak onlar için de içerikler üretmeye başladı.

Çocuklar için masal anlatacaklar

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Youtube kanalı aracılığı ile Eskişehirli sanatseverlerle buluşmaya devam eden Eskişehir Şehir Tiyatroları sanatçıları “Tiyatro Sanatçılarımızdan Masallar” adlı projesini 29 Ocak Cuma günü başlatıyor.

Sinderella’dan Pinokyo’ya, Çoban Kız ve Baca Temizleyicisine kadar, her biri klasik olmuş birbirinden seçkin masallar, renkli görseller eşliğinde Şehir Tiyatrosu sanatçılarının etkili anlatımları ile çocuklarla buluşacak.Minik izleyiciler, Eskişehir Büyükşehir Belediyesinin ve Şehir Tiyatrolarının Youtube kanalları üzerinden her hafta iki farklı günde iki farklı masal izleyebilecekler.

Çocukların özellikle tatil dönemlerinde evde kaliteli zaman geçirmeleri için birbirinden güzel içerikler ürettiklerini ifade eden Şehir Tiyatroları sanatçıları, pandeminin etkilerinin azalmasıyla birlikte tekrar perdelerin açılacağı günleri sabırsızlıkla beklediklerini belirttiler.
 

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2021, 19:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27