Eskişehir sanat ile iç içe bir şehir

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi sanata sunduğu katkıların yanı sıra genç sanatçıları da desteklemeye devam ediyor. Son olarak Büyükşehir Belediyesi'nin destekleri ile genç sanatçı Mehmet Ali Kurt'un büyük emeklerle hazırladığı resim sergisi Müzeler Kompleksi'nde Eskişehirli sanatseverler ile buluştu. 

Eskişehir sanat ile iç içe bir şehir
banner14
banner60

Sergi açılışında genç sanatçıyı Büyükşehir Belediyesi ve Odunpazarı Belediyesi bürokratları yalnız bırakmazken, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen de genç sanatçıya bir mesaj gönderdi. Mesajında daha önceden belirlenen programı sebebiyle sergi açılışına katılamadığını belirten Başkan Büyükerşen, genç sanatçıya destek olmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade etti. 

Serginin açılışında konuşan Mehmet Ali Kurt ise "Eskişehir sanat ile iç içe yaşayan bir şehir. Eserlerimi Eskişehirli sanatseverlerle buluşturmama destek olan Büyükşehir Belediyesi'ne ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'e çok teşekkür ediyorum" dedi. 45 eserin oluşturduğu sergi 31 Aralık 2019 tarihine kadar Müzeler Kompleksi Sergi Salonu'nda sergilenmeye devam edecek. 

banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner29

banner31

banner34

banner30

banner28

banner23

banner27