Günyüzü halkının yüzünü gülüyor

Kent merkezi ve kırsal mahallelerde sorumluluk alanında bulunan bölgelerde çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, mesafe olarak kent merkezinin en uzak ilçelerinden biri olan Günyüzü'nde de yaptığı çalışmalarla vatandaşların yüzünü güldürüyor. 

Günyüzü halkının yüzünü gülüyor
banner14
banner60

Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Günyüzü Belediyesi ile mahalle muhtarlarının taleplerini yerinde inceleyip değerlendiren Büyükşehir Belediyesi, Çardaközü ile Gecek Mahalleleri arasında asfalt sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi. Ekipler ayrıca Günyüzü İlçe Merkezi ile Gecek arası yol güzergahı ile Yağrı-Mercan arası mahalle yollarında da asfalt sathi kaplama çalışması yaparak yolları sürücüler açısından ulaşılabilir ve güvenli hale getirdiler.

Günyüzü ilçesinde ayrıca Yazır ve Dutlu Mahalle muhtarlarının talebi doğrultusunda Günyüzü Belediyesi koordinasyonunda iş makinesi görevlendirilerek mahalle yollarında genişletme çalışması yapıldı.

Asfalt sathi kaplama yapılan mahalle yollarında hız limitlerine uyulmasını isteyen yetkililer mevsim şartlarının elverdiği ölçüde çalışmaların devam edeceğini belirttiler.

banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner29

banner31

banner34

banner30

banner28

banner23

banner27