banner1

Han'ın caddeleri sıcak asfalta kavuşuyor

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Han ilçe merkezinde sorumluluk alanında bulunan caddelerde sıcak asfalt çalışması gerçekleştiriyor.

Han'ın caddeleri sıcak asfalta kavuşuyor
banner14
banner60

Alt yapı çalışmaları tamamlanan caddeleri bir bir asfaltlayan ekipler, vatandaşlar için yolları konforlu ve güvenli hale getiriyor. 


Yağışların başlamaması sebebiyle kent merkezi ve kırsalda sorumluluk alanında bulunan alanlarda asfalt çalışmalarını sürdüren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Han ilçesinde alt yapı çalışmaları tamamlanan caddeleri sıcak asfalta kavuşturuyor. ESKİ'nin çalışmalarını tamamladığı Kuzviran Caddesi'nde asfalt kaplama çalışmasını tamamlayan ekipler, Taşlıbayır Caddesi'nde çalışmalarına devam ediyor. Han'ın tarihi boyunca en büyük yatırımı son yıllarda aldığını ifade eden Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı, Başkan Büyükerşen'e destekleri dolayısıyla teşekkür etti. 


Geçtiğimiz yıl ilçeye 30 bin metrelik kanalizasyon hattı döşendiğini belirten Başkan Yılmaz Büyükerşen ise, çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Büyükşehir Belediyesi olarak sorumlu oldukları alanlarda sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdiklerini ifade etti. Eskişehir genelinde kanalizasyon sorunu olan 1-2 nokta kaldığını belirten Büyükerşen, ekonomik krizden dolayı imkan buldukları taktirde en kısa süre içerisinde bu noktalarında kanalizasyon hattına kavuşacağını ifade etti. 
 

banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner28

banner29

banner30

banner21

banner31

banner17

banner22

banner18

banner20

banner26

banner34

banner23

banner27