banner1

Kırsalda çalışmalar devam ediyor

Sürücüler için yolları daha güvenli ve konforlu hale getirmek için çalışmalarını aralıksız sürdüren Büyükşehir Belediyesi, kent merkezi dışında kalan 12 ilçede ihtiyaç duyulan alanlarda sathi kaplama çalışmalarına devam ediyor. 

Kırsalda çalışmalar devam ediyor
banner14
banner60

Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi'ne bağlı ekipler öncelik arz eden mahalle yollarında sathi kaplama çalışması gerçekleştiriyor. Ekipler son olarak Alpu Alapınar ve Özdenek-Çukurhisar mahalle yollarında, Mihalıççık Ahırözü-Kıyı, Sivrihisar Sığırcık mahalle içi, Tepebaşı Çavlum-Gündüzler, Seyitgazi Taşlık, Odunpazarı Kargın mahalle yollarında çalışmalarını tamamladı. 

Günyüzü ilçesi Atlas ve Kavacık Mahalle yolunda da kaplama çalışmalarının tamamlandığını belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, mevsim şartları ve hava sıcaklıklarının el verdiği ölçüde çalışmaların devam edeceğini ifade ettiler. Çalışma yapılan alanlarda sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları konusunda uyarılarda bulunan yetkililer, alt yapısı kaplamaya uygun olan ve daha önceden tespit edilen yollarda kış mevsimi öncesi çalışmaların tamamlanacağını belirttiler. 
 

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2020, 14:06
banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner28

banner29

banner30

banner21

banner31

banner17

banner22

banner18

banner20

banner26

banner34

banner23

banner27